Ubezpieczenia nieruchomości

Twój dom to Twoja twierdza, oaza i cudowne miejsce odpoczynku! Zadbajmy o nie razem. Wzmocnij poczucie bezpieczeństwa wykupując ubezpieczenie nieruchomości i ruchomości.

Natalia Bierdź

735 973 505

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Zaznacz jakie ubezpieczenie Cię interesuje

Ubezpieczenia pojazdów
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia firmowe
Ubezpieczenia nieruchomości
Ubezpieczenia podróżne
Ubezpieczenia transportowe

Rodzaje ubezpieczeń nieruchomości

OC najemcy

Wariant ubezpieczenia dedykowany lokatorom w wynajmowanym domu lub mieszkaniu. Pozwala chronić finanse najemcy, jeśli wyrządzi on niezamierzoną szkodę na mieniu i osobom trzecim.

Ubezpieczenie domu

Rodzaj ubezpieczenia chroniący Twoją nieruchomość oraz ruchomości znajdujące się w domu. Ubezpieczenie domu obejmuje znacznie więcej korzyści przykładowo: możesz ubezpieczyć altanki ogrodowe, zestawy tarasowe, płot, garaż wolnostojący, a nawet rośliny ogrodowe! Mało tego! Jeśli zepsuje się Twoja brama wjazdowa na pilot – jej serwis może zostać pokryty w ramach ubezpieczenia. Zwierzęta także mogą być ubezpieczone w zakresie domu.

Ubezpieczenie mieszkania

Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia poczucie bezpieczeństwa
w przypadku niepożądanych sytuacji dotyczących Twojego mieszkania. Przykładowo odszkodowanie przysługuje w przypadku dewastacji mienia czy kradzieży (również z piwnicy). Ubezpieczenie chroni również od zdarzeń losowych – piorun, pożar, powódź. W swoim zakresie ma również ochronę sprzętu od przepięcia. 
Często wybierane jest również ubezpieczenie elementów szklanych –płyta grzewcza, balustrada. Niestety w zakres ubezpieczenia nie wchodzą rozbite wazony.

OC w życiu prywatnym

To ubezpieczenie, które nasi klienci często wykupują w parze
z ubezpieczeniem domu.  Z OC w życiu prywatnym możesz skorzystać
w przykładowych sytuacjach:
– gdy zalejesz mieszkanie sąsiada;
– w razie wyrządzenia krzywdy osobie trzeciej;
– gdy uszkodzisz samochód należący do kogoś innego

Nawet jeśli przez przypadek rozlejesz kawę na ubranie obcej osoby – możesz ubiegać się o odszkodowanie z tytułu OC
w życiu prywatnym. Szkody spowodowane przez Twoje dzieci, na przykład stłuczona szyba u sąsiada, również mogą być objęte odszkodowaniem z polisy OC w życiu prywatnym. Jeśli Twój zwierzak pobrudzi czyjś ekskluzywny płaszcz podczas spaceru – również możesz skorzystać z OC w życiu prywatnym.