Ubezpieczenia na życie i zdrowie

W przypadku ubezpieczeń na życie – tanio nie zawsze znaczy dobrze. Tutaj istotna jest jakość, liczy się szeroki zakres świadczeń. Na życiu nie warto oszczędzać. Pomyśl o sobie i bliskich.

Małgorzata Grelowska

735 973 520

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Zaznacz jakie ubezpieczenie Cię interesuje

Ubezpieczenia pojazdów
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia firmowe
Ubezpieczenia nieruchomości
Ubezpieczenia podróżne
Ubezpieczenia transportowe

Rodzaje ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenie pakietowe (grupa otwarta)

Ubezpieczenie o konstrukcji podobnej do ubezpieczeń grupowych proponowanych w zakładach pracy, klient wybiera spośród gotowych pakietów proponowanych przez towarzystwo. Możliwość wykupienia polisy, z której można uzyskać świadczenie za śmierć małżonka, urodzenie dziecka czy śmierć rodziców/teściów.

Ubezpieczenie oszczędnościowe

Ubezpieczenia na życie i dożycie. Działa dwutorowo zapewnia ochronę od 1 dnia na określoną przez klienta sumę ubezpieczenia, z kolei jeśli klient dożyje do końca okresu ubezpieczenia otrzymuje te podstawową sumę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie ochronne terminowe

Klient ustala indywidualne zakres ubezpieczenia (jakie ryzyka chce wykupić), wysokość sum ubezpieczenia oraz okres ubezpieczenia – od 5 lat nawet do 100 r.ż.

Ubezpieczenie posagowe

Ubezpieczenie, którego beneficjentem jest dziecko, ubezpieczamy na życie rodzica, natomiast to dziecko otrzymuje świadczenie lub wykup na koniec trwania polisy np. 18 urodziny.

Ubezpieczenie zdrowotne

Indywidualny pakiet opieki medycznej- dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i obrazowych bez kolejek.